کوپلینگ
مارس 12, 2022
کالسکه واگن
مارس 12, 2022

اینورتر

اینوتر

از بهترین اینوتر ها می توان به اینوتر دلتا ساخت کشور تایوان اشاره کرد.
در سال 1971 در کشور تایوان “دلتا” در راستای مدیریت انرژی شروع به فعالیت کرد. “ارائه راه حل های نوآورانه و کارآمد برای فردای بهتر، ارائه راهبرد جهت انرژی های تجدید پذیر و مقابله با تغییرات اقلیمی ” از برجسته ترین اهداف و شعار های این شرکت می باشد.

دلتا عمدتا در زمینه های الکترونیک، برق قدرت و اتوماسیون صنعتی فعالیت می کند. دلتا با هدف ارائه راهبردهایی برای چالش تغییرات اقلیمی و کمک به توسعه پایدار انسان، به فعالیت هایی از جمله تحقیق، توسعه و نوآوری مداوم و صرفه جویی در مصرف انرژی می پردازد.
دلتا با دارا بودن 40 سال سابقه و فعالیت مداوم در بخش اتوماسیون صنعتی، تاسیسات تولیدی در کشور های چین، تایلند، تایوان، هند، مکزیک و اروپا و دفاتر فروش بسیاری در جهان دارد.
دلتا با نوآوری در محصولات و  تنوع محصولات و خدمات، همواره رضایت و توجه مشتریان خود را به همراه دارد.
این شرکت در زمینه توسعه تکنولوژی برق و الکترونیک و عرضه ی محصولات هوشمندانه با راندمان بالا، که به صورت سبز و سازگار با محیط زیست ارائه می گردد پیشگام است.
مرکز تحقیقاتی دلتا در سال 2013 با هدف افزایش روند پیشرفت تکنولوژی و بیشتر نمودن ظرفیت تحقیق و توسعه تاسیس شد. فعالیت اصلی این مرکز تحقیقاتی، تجزیه و تحلیل داده های بزرگ ، توسعه و یکپارچه سازی برنامه های کاربردی ، شتاب تحول سازمانی و ارتقاء با تاکید بر بررسی عملی می باشند.

خصوصیات و انواع اینورتر دلتا

در سال های اخیر اینوتر دلتا در کشور ایران مورد توجه قرار گرفته و رضایت مصرف کنندگان را به دست آورده است.
اینوتر های دلتا در دو نوع اینورتر دلتا AC و اینوتر دلتا با قدرت بالا عرضه می شوند. این اینوتر از بهترین و شناخته شده ترین اینوتر ها در جهان بوده و دارای قدرت کنترل سرعت موتور، کنترل خودکار و مصرف بهینه و مناسب انرژی می باشد.
نوع VFD از اینوتر های دلتا به سرعت در حال پیشرفت و آپدیت می باشد. اینوتر دلتا با دامنه ی گسترده ای از تکنولوژی های کنترل موتور جهت کاربری ههای عمومی و آسانسور و درب های کنترلی ارائه می شوند.
اینوتر دلتا vfd-b ، اینورتر دلتا vfd-m ، اینورتر دلتا c2000 و …. از معروف ترین  مدل های اینورتر دلتا می باشند.
پیوست:
اسپیندل,هولدر,بال اسکر,گیربکس,,واگن بی لبه ,اسپیندل هواخنک ,اسپیندل آب خنک,مهره بال اسکرو,بلنرینگ فلزی,بلبرینگ سرامیکی,کوپلینگ,اینورتر,محافظ کابل,اسپیندلNG  ,اسپیندل MASH  ,استپ انکدر,هندویل A2R , دنده مقابل مدور,,کولت,,واگن,,,,,